neredenegezilir.com
Türkiye için gezi rehberi
Yediğiniz içtiğiniz size kalsın, gezdiğiniz gördüğünüzü anlatın!
Hoşgeldiniz!

ANASAYFA | HAKKIMIZDA | TAVSİYE ET | İLETİŞİM | BASINDA BİZ | İLGİNÇ ARAMALAR |


Türkiyem..

Nerede Ne Gezilir Nerede Ne Gezilir Nerede Ne Gezilir


Agva-Istanbul

Ağva - İstanbul

Ekleyen:
Ekleme Tarihi: 04.06.2007
Açıklama:     İstanbul' un en temiz denizlerinde birine sahip olan Ağva'da yüzebilirsiniz. Masmavi Karadeniz sularında kulaç atabilir ya da Göksu nehrinin temiz sularında size eşlik eden kaplumbağa, balık ve ördeklerle yüzebilirsiniz. Yürüyüş yapmak isteyenler için Ağva'nın doğal parkurları birebir. Kilimli ve Kadırga Koyları, korular, şelaleler, mağaralar gibi. Göksu nehrinde kiralık bir tekne ile gezinti yapabilir ya da kano ve deniz bisikleti kullanabilirsiniz. Ağva eşsiz doğası ile fotoğrafçılık açısından da inanılmaz kareler sunuyor.
Nasıl Gidilir:     Ağva'ya ulaşım kolay. İstanbul'a 97 km. mesafede. Yolun büyük bir bölümü otoban. Ümraniye-Şile yolunu takip edip, Şile'den sonra, Ağva'ya giden sahil yolunu kullanarak, Kabakoz, İmrenli, Akçakese ve Kurfallı güzergahını izleyin.
Nerde Kalınır:     Göksu Nehri kıyısı boyunca kurulmuş olan otellerde kalabilirsiniz.
Ne Yenir:     Balık yemek için Ağva gerçekten bulunmaz bir fırsat. Kendiniz tutabilir, satın alabilir ya da restoranların menülerinden faydalanabilirsiniz. Balık restoranları genelde Yeşilçay Nehri üzerinde bulunmakta. Bu restoranlarda yemeğinizi yerken bir yandan da nehirde yüzen ördek ve balıkları izleyebilirsiniz. Tandır kebap, bıldırcın, piliç ve diğer ızgara çeşitlerini de bulmak da mümkün.
Ağva ile alakalı bir hata varsa buraya tıklayarak editore bildiriniz.
Görseller

Ağva fotoğrafları


Fotoğrafları büyültmek için tıklayınız.
 
 
Ağva ile ilgili Fotograf ekleyin.

Ad Soyad:
Email      :
Fotograf:
(Uygunsuz fotograflar yayından kaldırılacaktır.)


HaritaAğva haritası bulunmamaktadır. Eğer harita uzerindeki yeri biliyorsanız buraya tıklayarak sisteme ekleyebilirsiniz.
 
Siz de katılın.. 
Gezdiğiniz, beğendiğiniz her yeri, menüdeki 'YER EKLE' butonu ile gelen formu doldurarak, kendi isminiz ile siteye ekleyebilirsiniz..

"Neredenegezilir.com" - Türkiye İçin Gezi Rehberi'nde sizin de adınız bulunsun..